GlobalGrass Sp. z o.o
Kamocin 122,
97-306 Grabica
Polska
tel/fax 0048 44 616 19 77,
e-mail: globalgrass@globalgrass.pl

Magazyn:
Kamocin 122,
97-306 Grabica
tel./fax 0048 44 616 19 77

Dział handlu:
Kamocin 122,
97-306 Grabica
tel./fax 0048 44 616 19 77
e-mail: handel@globalgrass.pl

Informacje o Globalgrass
Universal Smart Seed – trawnik bez nawożenia!

Mieszanka zawiera lapillus – skałę wulkaniczną, która wskutek rozkładu w glebie dostarcza niezbędne składniki do wzrostu traw w późniejszych latach.

Nowości

Multirenowator Ready – mieszanka traw z podłożem.

Do renowacji trawników wyschniętych.

Unikalna mieszanka traw z podłożem do regeneracji wszystkich typów trawnika, szczególnie wyschniętych lub w inny sposób zniszczonych. Podłoże zawiera wszystkie niezbędne składniki do natychmiastowego wzrostu traw. Mieszankę z podłożem można też stosować do zakładania trawników na glebach suchych i narażonych na wysychanie.

Nowości

Multirenowator 4w1

Na trawniki dekoracyjne i sportowe. / Na miejsca zacienione i nasłonecznione

Mieszanka traw zawiera dodatkowo konglomeraty wapniowe do odkwaszania gleby oraz konglomeraty żelazowe do zwalczania i zapobiegania rozrostu mchu. Mieszanka zawiera również nawóz wolnodziałający do lepszego początkowego wzrostu traw. Zawiera także lapillus – skałę wulkaniczną, która wskutek rozkładu w glebie dostarcza niezbędne składniki do wzrostu traw w późniejszych latach.

Nowości

Californium Golf

NAJLEPSZE CIEMNOZIELONE AMERYKAŃSKIE ODMIANY TRAW.

MIESZANKA TRAW SKŁADAJĄCA SIĘ Z ODMIAN CIEMNOZIELONYCH, BARDZO POPULARNYCH NA KONTYNENCIE AMERYKAŃSKIM. DAJE TRAWNIK O ZABARWIENIU CIEMNOZIELONYM Z NIEBIESKIM POŁYSKIEM. NUMER 1 W EUROPIE W ASPEKCIE DEKORACYJNYM W TRAWNIKACH TYPU DARK GREEN

Nowości

UNIVERSAL + INTELIGENT 1kg

Mieszanka traw UNIVERSAL + INTELIGENT zawiera koloidy. Specjalna technologia w produkcji mieszanek traw opracowana przez firmę Globalgrass. Technologia polega na tym, że do mieszanki traw dodawane są koloidy, substancje silnie absorbujące wodę. Woda jest pobierana z powietrza, rosy czy ewentualnie występujących opadów deszczu a następnie dostarczana nasionom, roślinom traw w okresie jej niedoboru.

Koloidy żelowe (organiczne) są przyklejane bezpośrednio do nasion za pomocą specjalnego lepiszcza, koloidy mineralne są luźno wymieszane z nasionami traw. Koloidy mogą być aktywne kilka lat. Aktywność jest skracana w wypadku stosowania pestycydów czy nawozów, czy też wskutek szkodliwych zanieczyszczeń.

Nowości

RENOVATION + UNIVERSAL 0,5kg

Mieszanka traw wykonana w najnowszej technologii, specjalne substancje są przyklejone do nasion traw i w ten sposób przeniesione na powierzchnię przygotowanej ziemi do wysiewu.

Substancje te wchodzą w reakcje z ziemią i utrzymują się w cienkiej powierzchniowej warstwie przygotowanej do siewu ziemi.

Nowości

KORA DEKORACYJNA

Naturalna sosnowa kora dekoracyjna 5-80 mm.Opakowania (worki foliowe): 50l, 80l.

Nowości

fotka