UNIVERSAL + INTELIGENT 1kg

- BEZ PODLEWANIA!

Mieszanka traw zawierająca naturalne koloidy zwiększające 100 krotnie zawartość wody. UNIVERSAL + INTELIGENT

RENOVATION + UNIVERSAL
0,5 kg


- TRAWNIK ODPORNY NA MOCZ

Specjalna mieszanka traw z substancjami zabezpieczającymi przed szkodliwym działaniem moczu psa. nasiona traw

nasiona trawy cena nasiona traw cena regeneracja trawnika trawniki nasiona
zak�adanie trawnika z siewu

Najlepsze nasiona traw w doskonałych cenach


GLOBAL GRASS dostarcza najlepszej jakości nasiona traw do różnych zastosowań. Nasze produkty pozwalają na wysiew wysokiej klasy trawników ogólnoużytkowych, przydomowych, miejskich, dekoracyjnych i sportowych. Oferujemy nasiona traw w atrakcyjnych cenach i różnych rodzajów - w zależności od gleby i stopnia nasłonecznienia terenu.

Dokładamy starań, aby wszystkie nasiona traw były perfekcyjnej jakości. Dzięki temu Klienci GLOBAL GRASS mogą cieszyć się pięknymi, gęstymi trawnikami za niewielką cenę. Każda sprzedawana partia nasion traw posiada odpowiednie certyfikaty jakości.Przedstawiamy Państwu grupę traw klasy Standard:


UNIVERSAL + INTELIGENT- BEZ PODLEWANIA!

Mieszanka traw UNIVERSAL + INTELIGENT zawiera koloidy.

Specjalna technologia w produkcji mieszanek traw opracowana przez firmę Globalgrass. Technologia polega na tym, że do mieszanki traw dodawane są koloidy, substancje silnie absorbujące wodę. Woda jest pobierana z powietrza, rosy czy ewentualnie występujących opadów deszczu a następnie dostarczana nasionom, roślinom traw w okresie jej niedoboru. Koloidy żelowe (organiczne) są przyklejane bezpośrednio do nasion za pomocą specjalnego lepiszcza, koloidy mineralne są luźno wymieszane z nasionami traw. Koloidy mogą być aktywne kilka lat. Aktywność jest skracana w wypadku stosowania pestycydów czy nawozów, czy też wskutek szkodliwych zanieczyszczeń.

Wysiew:
Na odchwaszczonej i spulchnionej glebie wysiać mieszankę traw z koloidami. Teoretyczna ilość wysiewu wynosi 1 kg na 40-50m2. Przy takim wysiewie (rzadkim) może wystąpić zachwaszczenie trawnika i w konsekwencji konieczne będzie użycie herbicydu do odchwaszczania. Bezpieczniejszym i właściwym jest stosowanie wysiewu gęstego, tj. 1kg mieszanki na ok. 25m2. Uzyskujemy wtedy pełne zadarnienie już w pierwszym roku siewu i skuteczność koloidu przy siewie gęstym jest dużo większa.
Po wysiewie glebę uwałować. Nie podlewać! Po ok. 2-3 tygodniach następuje pojawienie się siewek traw. W przypadku mieszanki traw z koloidami optymalnym terminem zakładania trawnika jest wiosna (marzec, kwiecień, maj) oraz jesień (druga połowa sierpnia, wrzesień, pierwsza połowa października).

Opakowania:
- pudełka kartonowe: 1 kg
-worki: 5kg
trawnik po zimie

UNIVERSAL-GRASSNOWOŚĆ! Pudełko 1 kg z wysiewnikiem!

Mieszanka przeznaczona na trawniki ogólnoużytkowe.
Polecana na tereny zielone, duże obszary, mniej przydatna na tereny sportowe.

Opakowania:
- pudełka kartonowe: 1 kg
- worki papierowe: 5 kg, 9 kg
zakładanie trawnika

RELAXING GRASSMieszanka przeznaczona na trawniki przydomowe, miejskie i ogólnoużytkowe. Polecana na wszystkie typy gleb.

Opakowania:
- pudełka kartonowe: 1 kg
- worki papierowe: 5 kg, 9 kg
trawy w ogrodzie

GARDEN EXTRATrawnik dekoracyjno – sportowy. Użytkowanie wszechstronne.
Odporny na warunki klimatyczne – mrozoodporny. Polecany na tereny przydomowe, place zabaw, tereny rekreacyjne, itp.

Opakowania:
- pudełka kartonowe: 1 kg
- worki papierowe: 5 kg, 9 kg
trawy do ogrodu

SHADY GARDENMieszanka ta tworzy idealny trawnik na tereny wokół posesji z przewagą gleb lekkich, częściowo zacienionych. Dzięki odpowiednio dobranym gatunkom traw uzyskano efekt wąskolistnego, soczystozielonego trawnika.

Opakowania:
- pudełka kartonowe: 1 kg
- worki papierowe: 5 kg, 9 kg
trawniki nasiona

SPORT GARDENMieszanka przeznaczona na miejsca o intensywnym użytkowaniu. Polecana na obiekty sportowe i tereny rekreacyjne Daje zwarty trawnik odporny na deptanie i rozrywanie.Opakowania:
- pudełka kartonowe: 1 kg
- worki papierowe: 5 kg, 9 kg

trawnik producent
Zachęcamy do zapoznania się również z grupą traw grupy Luxury. Oferujemy najwyższej jakości nasiona traw do zastosowań sportowo-rekreacyjnych i dekoracyjnych w dobrych cenach. Proponujemy także trawę pastewną o wysokiej wartości żywieniowej.